Logo Go 3 Destek, Logo Go 3 Destek İstanbul

Logo Go3 Destek

Logo Go3 Destek

Logo Go3, KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ERP paketidir. Malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten,kullanımı kolay bir programdır.

LOGO GO3, LOGO’nun binlerce KOBİ müşterisi ve iş ortaklarından gelen istekler, LOGO’nun ürün geliştirme stratejisi ve yenilikçi fikirlerinin birleşimi ile ortaya çıktı. GO 3, farklı sektörlerden KOBİ’lerin malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yönetmesine sağlayan bir ERP paketi olmanın yanı sıra, en kolay, en hızlı, en uyumlu ve en akıllı çözümleri bünyesinde barındırmaktadır.

Go3 MsSql (SQL 2005,Sql 2008,Sql 2008 R2 önerilir) veri tabanı üzerinde çalışmakta olup 25 firma tanımlanabilmekte ve 16 kullanıcıya kadar programa login olunabilmektedir.

Logo Yazılım Yetkili Bayi olarak ticari yazılımlarınız için Logo Go3 Destek Uzmanlarımız tarafından destek hizmeti sunmaktayız. İşinde uzman Sertifikalı Logo Destek Uzmanı arkadaşlarımız sizlerin programı kullanırken yaşamış olduğunuz hataları, sorunları tespit ederek çözüme kavuşturmaktadır.

Logo Go3, Logo Start, Tiger 3Tiger 3 Enterprise, Bordro Plus, Tiger Hr vb. Tüm Logo Yazılımları için destek hizmeti sağlamaktayız.

Türkiye’nin Tüm Bölgelerine Logo Go3 Uzak Destek, Logo Go3 Yerinde Destek, Start Telefon Destek Hizmetleri verilmektedir.

Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı gibi birçok hizmet sunmaktayız.

Logo Go 3 Destek, Logo Go 3 Destek İstanbul

Logo Go3 Uzaktan Destek

Logo Uzaktan Destek, Loog DestekLogo destek uzman ekibimiz ile müşterilerimize zaman kaybetmeden uzak bağlantı araçları yardımıyla desteğe ihtiyaç duyduğunuz noktada yardımcı olmaktayız. Logo Yazılım Start Destek Hattımızı arayarak uzaktan yardım alabilirsiniz.


Logo Go3 Yerinde Destek

Logo Yazılım Yerinde Destek, Logo DestekTelefon yada Uzaktan bağlantı noktasında çözülmeyen sorunlarda Logo Destek Uzmanlarımız sizlerin ofislerini ziyaret ederek yerinde destek hizmeti sağlamaktadırlar. Logo Yazılım Start Destek Ekibimiz bir telefon kadar uzağınızda.


Logo Go3 Telefon Destek

Logo yazılım destek, Logo yazılım telefon destek hattı, logo destek hattı

Logo Çözüm Ortağı olarak Logo Ticari Yazılımları için telefon ile teknik destek ve kullanıcı eğitimi hizmeti sunmaktayız. Sorun yaşadığınız yerlerde Profesyonel desteğe ihtiyaç duyarsanız. Sertifikalı ve Uzman Destek Ekibimiz Yanınızda…


Logo Programları için Destek Hizmetlerimiz

 • Logo Go3 Destek
 • Logo Tiger 3 Destek
 • Logo Tiger 3 Enterprise Destek
 • Logo Start Destek
 • Bordro Plus Destek
 • Tiger HR  Destek
 • Logo Crm Destek
 • Logo E-Fatura Destek
 • Logo E-Arşiv Destek
 • Logo E-Defter Destek

Dikkatinizi Çekebilir

logo destek karaman

Logo Destek Karaman

Logo Teknik Servisi ve Logo Bayi Karaman Olarak Karaman‘da faaliyet gösteren firmalara Uzman Logo Destek …

One comment

 1. Wow, wonderful weblog format! How lengthy have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall look of your site is excellent, as smartly as
  the content material! You can see similar here dobry sklep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir