logo start destek, logo start destek, istanbul

Logo Start Destek

Logo Start Destek

Muhasebesini dışarıda takip eden tek kullanıcılı küçük işletmeler LOGO START ile günlük işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.. Stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin takibini yapabilirsiniz..

Logo Yazılım Yetkili Bayi olarak ticari yazılımlarınız için Logo Start Destek Uzmanlarımız tarafından destek hizmeti sunmaktayız. İşinde uzman Sertifikalı Logo Destek Uzmanı arkadaşlarımız sizlerin programı kullanırken yaşamış olduğunuz hataları, sorunları tespit ederek çözüme kavuşturmaktadır.

Logo Start, Go 3, Tiger 3Tiger 3 Enterprise, Bordro Plus, Tiger Hr vb. Tüm Logo Yazılımları için destek hizmeti sağlamaktayız.

Türkiye’nin Tüm Bölgelerine Logo Start Uzak Destek, Logo Start Yerinde Destek, Start Telefon Destek Hizmetleri verilmektedir. Dilerseniz Bakım Anlaşması yaptırabilirsiniz.

Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı gibi birçok hizmet sunmaktayız.

logo start destek, logo start destek, istanbul
Logo Start Destek

Logo Start Uzaktan Destek

Logo Uzaktan Destek, Loog DestekLogo destek uzman ekibimiz ile müşterilerimize zaman kaybetmeden uzak bağlantı araçları yardımıyla desteğe ihtiyaç duyduğunuz noktada yardımcı olmaktayız. Logo Yazılım Start Destek Hattımızı arayarak uzaktan yardım alabilirsiniz.


Logo Start Yerinde Destek

Logo Yazılım Yerinde Destek, Logo DestekTelefon yada Uzaktan bağlantı noktasında çözülmeyen sorunlarda Logo Destek Uzmanlarımız sizlerin ofislerini ziyaret ederek yerinde destek hizmeti sağlamaktadırlar. Logo Yazılım Start Destek Ekibimiz bir telefon kadar uzağınızda.


Logo Start Telefon Destek

Logo yazılım destek, Logo yazılım telefon destek hattı, logo destek hattı

Logo Çözüm Ortağı olarak Logo Ticari Yazılımları için telefon ile teknik destek ve kullanıcı eğitimi hizmeti sunmaktayız. Sorun yaşadığınız yerlerde Profesyonel desteğe ihtiyaç duyarsanız. Sertifikalı ve Uzman Destek Ekibimiz Yanınızda…


Logo Programları için Destek Hizmetlerimiz

  • Logo Start Destek
  • Logo Tiger 3 Destek
  • Logo Tiger 3 Enterprise Destek
  • Logo Go 3 Destek
  • Bordro Plus Destek
  • Tiger HR  Destek
  • Logo Crm Destek
  • Logo E-Fatura Destek
  • Logo E-Arşiv Destek
  • Logo E-Defter Destek

 

Dikkatinizi Çekebilir

KDV Beyannameleri

Logo Go3 Programı Kdv Beyannameleri hakkında bilgilendirici içeriğe aşağıdan ulaşabilirsiniz. Logo Kdv Beyannameleri konusunda destek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir