Anasayfa » Logo Tiger3 Destek » Logo B2b Demo, Fiyat – Bayi & Merkez Entegrasyonu
logo b2b demo

Logo B2b Demo, Fiyat – Bayi & Merkez Entegrasyonu

Logo ERP ile entegre çalışan Logo B2B ile daha hızlı ve verimli sipariş süreçleri

Bayilik sistemiyle çalışan işletmelerde hem merkez ile bayi arasındaki iletişimin sağlıklı olması hem de bayilerden gelen siparişlerin etkin şekilde yönetilmesi müşteri memnuniyetini, dolayısıyla da kârlılığı doğrudan etkiliyor.

İnternet üzerinden çalışan Logo B2B ile sipariş süreçleri zaman ve mekandan bağımsız olarak yürütülebiliyor. Kişisel bilgisayarlar ve tabletlerde kullanım sayesinde, bayiler ve satış temsilcileri mesai saatleri ve coğrafi koşullarla sınırlı kalmadan sipariş geçebiliyor. Bayilerin kendilerine özel ödeme seçenekleri, vadeler, kredi kartına göre değişen komisyon oranları, cari hesap ekstreleri, sipariş durumları gibi bilgilere de birkaç tuşla erişilebiliyor.

Bu sürecin kolaylaştırılması için geliştirilen ve Logo ERP ürünleriyle entegre çalışan Logo B2B sipariş sistemi, işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor. Logo B2B ile bayinin anlık stok miktarı, cari hesap ekstresi, siparişinin durumu ve geçmişi merkez tarafından görüntülenebiliyor. Kademeli onaymekanizması ile yürütülen sipariş süreçlerinde, cari hesabın riski de anlık olarak incelenebiliyor. İade ve numune girişi yapılabilmesinin yanı sıra, sipariş girişi, tahsilat ve raporlar da internet üzerinden alınabiliyor.

Öte yandan, bayiler de bütün bu bilgileri kendi sayfalarında takip edip işlem yapabiliyor. Kredi kartı ödeme altyapısı ile sipariş ödemelerinin ya da kapanmamış fatura tahsilatlarının yapılmasını sağlayan Logo B2B, böylece sipariş süreçlerini uçtan uca yönetiyor.

Logo B2B işletmenize neler kazandırır?

 • Süreçlerin online ortama taşınması sayesinde daha yüksek satış hacmi, daha düşük maliyetler
 • Tablet ve akıllı telefon üzerinden erişim kolaylığıyla lokasyondan bağımsız sipariş girişi
 • Akıllı arama özelliğiyle ürünlere ve stok bilgilerini hızlı erişim Bayilerin girdiği siparişlere yönelik etkili onay süreçleri sayesinde
  operasyonel yükün hafiflemesi
 • Kredi kartı tahsilat süreçlerinde kolaylık ve daha güvenilir bir sistem
 • Bayilerin anlık stok miktarlarına erişebilmesi ve stok rezervasyon altyapısı sayesinde etkili stok kontrolü ve denetimi
 • Kampanya ve duyuruların bayilerle online olarak kolayca paylaşılması
 • Bayilere ve satış temsilcilerine gönderilen online sipariş durum bildirimleriyle telefon trafiğinde ve maliyetlerinde azalma
 • Bayilerin cari hesap ekstresi, cari hesap bakiyesi ve risk durumunu güncel olarak takip etme ve e-faturaları PDF formatında görüntüleme imkanı
 • Verilerin akıllı telefon ya da tablet üzerinden anlık raporlanması

Merkez ve Bayi Sipariş Girişleri

Logo B2B sayesinde bayiler internet üzerinden sipariş verip ödeme yapabileceği gibi, merkezdeki satış temsilcileri de müşteriler adına sipariş geçebiliyor. Sipariş girişleri sırasında kategori bazlı filtreleme de yapılabiliyor.

Ödeme modülleriyle entegrasyon

Bayiler, verdikleri siparişin ödemesini sistem üzerinden anında yapabiliyor. Logo Pay ve Netahsilat gibi ödeme sistemleriyle entegre çalışan sistemde bayiler ayrıca EFT, DBS, Açık Hesap Ödeme yöntemleriyle de sipariş verebiliyor.

Satış temsilcisi ziyaret planlaması ve takibi

Satış temsilcilerinin ziyaretlerde kullanacağı rotalar Logo B2B üzerinden sürükle-bırak yöntemiyle kolayca planlanabiliyor ve bu ziyaretlerin takibi sistem üzerinden yapılabiliyor.

 

Dikkatinizi Çekebilir

Logo Destek Bolu

5 / 5 ( 4 votes ) Teknik Servis ve Bolu Logo Bayi Olarak Bolu‘da faaliyet gösteren …

logo destek hattı,logo bayi istanbul